Ing. Marta Musilova, BA

módní návrhářka

značka Marta Musilova

Marta Musilová, v současnosti jedna z předních českých módních návrhářek, která stojí za stejnojmennou značkou kvalitní české konfekce a již řadu let odívá nejen celebrity.

Výrazným rysem její tvorby jsou pohodlné a ergonomické modely. Za pozornost také stojí její kolekce svatebních šatů, které jsou typické elegantní lehkostí střihů a volbou materiálů. Marta tvoří a vyrábí ve své dílně v nádherné oblasti, kde také žije se svoji rodinou. Po domluvě se můžete setkat s Martou ve fashion atelieru v Olomouci, kde se o Vás postará jako z francouzského filmu.

Každý rok se mohou dámy těšit na nové kolekce na každé roční období a plesové sezony.

Marta Musilová vystudovala oděvní technologii, organizuje módní přehlídky, benefice a má svoji úspěšnou Gala Fashion Show. Oblékla například hostesky významné akce jako je Ples jako Brno, Český ples, spolupracuje s MISS ČR PharmDr. Janou Doleželovou, obléká operní zpěvačku Terezu Mátlovou a Reportérku TV NOVA Simonu Slavíčkovou Dočkalovou, cvičitelku Hanku Kynychovou a další.

Její šaty ze svatební kolekce na míru si vybrala i žena známého tanečníka Marka Dědíka ze StarDance a žena Muže roku Martina Zacha.

Ing. Bc. Marta Musilová, BA (Hons)          +420 605 875 880                          Fashion Designer
Všechna práva vyhrazena 2019. Jakékoliv zneužití fotografií je trestné.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky