Ing. Marta Musilova, BA

módní návrhářka

značka Marta Musilova

Marta Musilová, v současnosti jedna z předních českých módních návrhářek, která stojí za stejnojmennou značkou kvalitní české konfekce a již řadu let odívá nejen celebrity.

Výrazným rysem její tvorby jsou pohodlné a ergonomické modely. Za pozornost také stojí její kolekce svatebních šatů, které jsou typické elegantní lehkostí střihů a volbou materiálů. Marta tvoří a vyrábí ve své dílně v nádherné oblasti, kde také žije se svoji rodinou. Po domluvě se můžete setkat s Martou ve fashion atelieru v Olomouci, kde se o Vás postará jako z francouzského filmu.

Každý rok se mohou dámy těšit na nové kolekce na každé roční období a plesové sezony.

Marta Musilová vystudovala oděvní technologii, organizuje módní přehlídky, benefice a má svoji úspěšnou Gala Fashion Show. Oblékla například hostesky významné akce jako je Ples jako Brno, Český ples, spolupracuje s MISS ČR PharmDr. Janou Doleželovou, obléká operní zpěvačku Terezu Mátlovou a Reportérku TV NOVA Simonu Slavíčkovou Dočkalovou, cvičitelku Hanku Kynychovou a další.

Její šaty ze svatební kolekce na míru si vybrala i žena známého tanečníka Marka Dědíka ze StarDance a žena Muže roku Martina Zacha.

Ing. Bc. Marta Musilová, BA (Hons)          +420 605 875 880                          Fashion Designer
Všechna práva vyhrazena 2019. Jakékoliv zneužití fotografií je trestné.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!