SVATEBNÍ ŠATY NA MÍRU

     Vytvářím svatební šaty pouze na míru, na setkání s Vámi se dohodneme na stylu šatů, jejím střihu, provedení, materiálu a celkové zakázce. 

     Přebírání zakázek je minimálně 6 měsíců do předu. Setkání proběhne na místě dle dohody. Pracuji v rámci celé ČR, jako designer Vám navrhnu šaty přímo pro Vás, proto jsou každé šaty originální. Pokud chcete šaty "z obrázku" musíte se obrátit na klasický, krejčovský salon. 

     Zde v galerii můžete vidět moji tvorbu. Ráda používám splývavé střihy, krajky, šifony, satény a další svatební materiály. Pro bohatost sukní používám také kruhové spodnice přímo pod šaty. 

     Cenová kategorie šatů je od 10.tis Kč u základních, jednoduchých splývavých šatů. Cena se odvíjí od použitého materiálu a provedení. Pro orientaci ihned ze začátku je vhodné, aby jste jako nevěsta znala svoji hranici investice. Ceny materiálu jsou velice rozdílné a také technologické provedení.


Postup zakázky šatů na míru:

1) dohodnout místo setkání s návrhářkou min. 6 měs. dopředu info kontakt: 605 875 880

2) na setkání mít rámcovou představu o stylu šatů a vaši představy o možné investici

3) doba setkání je 30 - 60 min., konzultační poplatek je 500,- bude Vám odečten při podpisu zakázky - smlouva o dílo, zakázkový list, nákres, popis. Pokud nebudete mít zájem o zakázku poplatek je nevratný.


4) podpisem zakázky je splatná záloha 50%, záloha je nevratná dle smlouvy o dílo


5) v průběhu zakázky se konají zkoušky (1,2 nebo 3) dle náročnosti šatů - práce návrhářky je home servis, tzn. zkoušky šatů probíhají u Vás


6) po dodělání tvorby probíhá předání šatů s doplacením konečné ceny.


7) šaty jsou již Vaše, při převzetí souhlasíte s kompletním provedením, pří následných požadavcích a změnách se eviduje další nová zakázka jako vícepráce hrazené hodinovou sazbou 500,-

Foto ze svateb 2018/2019 

Ing. Bc. Marta Musilová, BA (Hons)          +420 605 875 880                          Fashion Designer
Všechna práva vyhrazena 2019. Jakékoliv zneužití fotografií je trestné.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!