SVATEBNÍ ŠATY NA MÍRU

     Vytvářím svatební šaty pouze na míru, na setkání s Vámi se dohodneme na stylu šatů, jejím střihu, provedení, materiálu a celkové zakázce. 

     Přebírání zakázek je minimálně 6 měsíců do předu. Setkání proběhne na místě dle dohody. Pracuji v rámci celé ČR, jako designer Vám navrhnu šaty přímo pro Vás, proto jsou každé šaty originální. Pokud chcete šaty "z obrázku" musíte se obrátit na klasický, krejčovský salon. 

     Zde v galerii můžete vidět moji tvorbu. Ráda používám splývavé střihy, krajky, šifony, satény a další svatební materiály. Pro bohatost sukní používám také kruhové spodnice přímo pod šaty. 

     Cenová kategorie šatů je od 10.tis Kč u základních, jednoduchých splývavých šatů. Cena se odvíjí od použitého materiálu a provedení. Pro orientaci ihned ze začátku je vhodné, aby jste jako nevěsta znala svoji hranici investice. Ceny materiálu jsou velice rozdílné a také technologické provedení.


Postup zakázky šatů na míru:

1) dohodnout místo setkání s návrhářkou min. 6 měs. dopředu info kontakt: 605 875 880

2) na setkání mít rámcovou představu o stylu šatů a vaši představy o možné investici

3) doba setkání je 30 - 60 min., konzultační poplatek je 500,- bude Vám odečten při podpisu zakázky - smlouva o dílo, zakázkový list, nákres, popis. Pokud nebudete mít zájem o zakázku poplatek je nevratný.


4) podpisem zakázky je splatná záloha 50%, záloha je nevratná dle smlouvy o dílo


5) v průběhu zakázky se konají zkoušky (1,2 nebo 3) dle náročnosti šatů - práce návrhářky je home servis, tzn. zkoušky šatů probíhají u Vás


6) po dodělání tvorby probíhá předání šatů s doplacením konečné ceny.


7) šaty jsou již Vaše, při převzetí souhlasíte s kompletním provedením, pří následných požadavcích a změnách se eviduje další nová zakázka jako vícepráce hrazené hodinovou sazbou 500,-

Foto ze svateb 2018/2019 

Ing. Bc. Marta Musilová, BA (Hons)          +420 605 875 880                          Fashion Designer
Všechna práva vyhrazena 2019. Jakékoliv zneužití fotografií je trestné.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky