Svatební šaty na míru

Marta vytváří svatební šaty pouze na míru, na setkání s Vámi se dohodnete na stylu šatů, jejím střihu, provedení, materiálu a celkové zakázce. Přibírání zakázek je minimálně 6 měsíců do předu. Setkání s návrhářkou proběhne na místě dle dohody. Pracuje v rámci celé ČR. Marta jako designer Vám navrhne šaty přímo pro Vás. Pokud chcete šaty "z obrázku" musíte se obrátit na klasický, krejčovský salon. Zde v galerii můžete vidět tvorbu, která je z rukou návrhářky. Marta používá splývavé střihy, krajky, šifony, satény a další svatební materiály. Pro bohatost sukní používá kruhové spodničky přímo pod šaty. 

Cenová kategorie šatů je od 10.tis Kč u základních, jednoduchých splývavých šatů. Cena se odvíjí od použitého materiálu a provedení. Pro orientaci ihned ze začátku je vhodné, aby jste jako nevěsta znala svoji hranici investice. Ceny materiálu jsou velice rozdílné a také technologické provedení.

Postup zakázky šatů na míru:

1) dohodnout místo setkání s návrhářkou  min. 6 měs. dopředu info kontakt: 605 875 880

2) na setkání mít rámcovou představu o stylu šatů a vaši představy o možné investici

3) doba setkání je 30 - 60 min., konzultační poplatek je 500,-  bude Vám odečten při podpisu zakázky - smlouva o dílo, zakázkový list, nákres, popis.  Pokud nebudete mít zájem o zakázku poplatek je nevratný.

4) podpisem zakázky je splatná záloha 50%, záloha je nevratná dle smlouvy o dílo

5) v průběhu zakázky se konají zkoušky (1,2 nebo 3) dle náročnosti šatů - práce návrhářky je home servis, tzn. zkoušky šatů probíhají u Vás .

6) po dodělání tvorby probíhá předání šatů s doplacením konečné ceny.

7) šaty jsou již Vaše, při převzetí souhlasíte s kompletním provedením, pří následných požadavcích a změnách se eviduje další nová zakázka jako vícepráce hrazené hodinovou sazbou 500,-  

KONTAKT

foto od klientek a fashion show